Проекти рішень

Проект рішення "Про затвердження транспортного податку на території Єреміївської сільської ради на 2020 рік"

Проект рішення."Про встановлення ставки податку на об’єкти  житлової та нежитлової нерухомості, відмінне від земельного податку по Єреміївській сільській раді на 2020 рік"

Проект рішення."Про встановлення ставки єдиного податку для Фізичних осіб - підприємців по Єреміївській сільській раді на 2020 рік"

Проект рішення."Про встановлення податку на майно, в частині плати за землю на території Єреміївської сільської ради на 2020 рік"

Проект рішення."Про встановлення податку на майно, в частині плати за землю на території Єреміївської сільської ради"

Проект рішення."Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік"

Проект рішення."Про встановлення місцевих податків та зборів на території Єреміївської сільської ради на 2020  рік"